Losos se šťouchanými bramborami

(0 hodnocení)
czas przygotowania: 13 min
ilość porcji: 2
kucharz : Lýková Veronika
Język przepisu:

Składniki

čerstvého lososa 2 plasterek
citronu 2 plasterek
šunky 100 g
malých cibulek 1 pęczek
máslo 1 plasterek
brambory 250 g
Losos se šťouchanými bramborami
(0 hodnocení)
czas przygotowania: 13 min
ilość porcji: 2
kucharz : Lýková Veronika
Język przepisu:

Przygotowanie

1 Brambory oloupeme, nakrájíme na osminky a dáme vařit do combivaru na program STEW 4 minuty. Mezitím si okořeníme lososa kořením na ryby, zakápneme olivovým olejem a necháme odpočívat.
2 Jarní cibulku nakrájíme, zpěníme na másle na pávni a přidáme šunku, kterou zlehka opečeme.Pánev odstavíme a jdeme na brambory. Po zaznění zvukového signálu, který oznamuje konec programu, přepněte ventil na symbol unikající páry a přebytečnou páru vypusťte. Teprve potom můžete hrnec bezpečně otevřít. Brambory scedíme, rozmačkáme plastovým šťouchadlem a přidáme k nim směs z pánve.Osolíme a opepříme dle chuti.
3 V combivaru nastavíme program FRY teplotu jsem nechala předvolenou pro tento program/170°C a lososa zprudka opečeme - nejprve kůží dolů po cca minutě otočíme . Z brambor uděláme na talíři pomocí tvořítka úhledné kolečko, přidáme lososa, plátek citronu a můžeme servírovat :-)
Przepis został wprowadzony przez klienta DEDRA s.r.o., nie był testowany przez firmę. Firma DEDRA nie ponosi odpowiedzialności za wynik przepisu.
Podczas przygotowywania dania należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa zawartych w instrukcji obsługi urządzenia.

Podoba ci się przepis? Wyślij go...