Zapečené brambory s kotletou

(3 hodnocení)
czas przygotowania: 30 min
ilość porcji: 4
kucharz : Lýková Veronika
Język przepisu:

Składniki

brambor 1 kg
kotlety 4 plasterek
smetany na vaření 1 puchar
nivy 100 g
cibule 4 szt.
Zapečené brambory s kotletou
(3 hodnocení)
czas przygotowania: 30 min
ilość porcji: 4
kucharz : Lýková Veronika
Język przepisu:

Przygotowanie

1 Brambory oloupeme a nakrájíme na silnější plátky. Maso buď naklepeme a necháme v celku jednotlivé plátky, a nebo nakrájíme na tenké nudličky. Cibuli oloupeme a nakrájíme na kolečka. Nivu nastrouháme na hrubším struhadle.
2 Do nádoby combivaru střídáme vrstvy brambor-kotlety-cibule a pořád dokola dokud máme suroviny. jednotlivé vrstvy nezapomeňte solit a pepřit.Poslední vrstvou jsou brambory na ně navrstvíme nastrouhanou nivu a zalejeme smetanou.
3 Zvolíme program STEW tlakové vaření tudíž nenastavujeme stupně a čas zvolíme 20 minut. Po zaznění zvukového signálu, který oznamuje konec programu, přepněte ventil na symbol unikající páry a přebytečnou páru vypusťte. Teprve potom můžete hrnec bezpečně otevřít. Combivar otevřeme a zkontrolujeme zda jsou suroviny včetně masa měkké. Nastavíme program CRISPY 160 stupňů a stačí nám 5 minut na vytvoření krustičky. Hotovo :-)
Przepis został wprowadzony przez klienta DEDRA s.r.o., nie był testowany przez firmę. Firma DEDRA nie ponosi odpowiedzialności za wynik przepisu.
Podczas przygotowywania dania należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa zawartych w instrukcji obsługi urządzenia.

Podoba ci się przepis? Wyślij go...