Bramborové noky s brokolicí, krůtím masem a smetanovou omáčkou

(0 hodnocení)
čas přípravy: 15 min
počet porcí: 4
kuchař: Lýková Veronika
Jazyk receptu:

Ingredience

bramborových noků 2 balícek
cibule 1 ks
olivového oleje 1 lžíce
krůtích prsou 250 g
smetany ke šlehání 1 kelímek
brokolice 200 g
hladké mouky 2 lžíce
Bramborové noky s brokolicí, krůtím masem a smetanovou omáčkou
(0 hodnocení)
čas přípravy: 15 min
počet porcí: 4
kuchař: Lýková Veronika
Jazyk receptu:

Postup přípravy

1 Cibuli oloupeme a najemno nakrájíme. Krůtí prsa omyjeme a nakrájíme na nudličky. Brokolici rozdělíme na jednotlivé růžičky a omyjeme.
2 Na olivovém oleji osmažíme cibulku zvolíme si program FRY 10 minut na 170 stupňů, když cibulka zesklovatí přidáme dvě lžíce hladké mouky a uděláme jíšku, přidáme nudličky krůtího masa, osolíme, opepříme a zprudka restujeme. Když se maso zatáhne podlijeme troškou vody, dáme smetanu zvolíme tlakový program STEAM - příprava v páře a čas necháme předvolených 10 minut. Po zaznění zvukového signálu, který oznamuje konec programu, přepněte ventil na symbol unikající páry a přebytečnou páru vypusťte. Teprve potom můžete hrnec bezpečně otevřít.
3 Během vaření omáčky si připravíme na košíček combivaru růžičky brokolice a noky. Po dovaření košíček nasadíme do combivaru a zvolíme program STEAM - vaření v páře tentokrát už jen na 2 minutky. Až zazní zvukový signál, máte hotovo a můžete servírovat :-)
Tento recept byl vložen zákazníkem společnosti Vaše DEDRA s.r.o., a tudíž nebyl touto společností testován. Společnost Vaše DEDRA s.r.o. proto neručí za úspěšnost toho receptu.
Při přípravě receptů vložených zákazníky vždy dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené v návodu.

Líbil se ti recept? Pošli ho dál...